Tunçmatik Logo

Hakkımızda

Mekam Elektronik, Tunçmatik ürünleri Mersin Bölge ana dağıtıcısı ve yetkili servisidir. Kesintisiz güç kaynakları, endüstriyel aküler, redresörler, invertörler, frekans çeviricileri, statik transfer sistemlerinde Tunçmatik ürünleri ile sizlere ulaşmaktadır.

Alternatif enerji çözümleri konusunda Güneş Enerji Sistemleri tarafından sağlanan Güneşten Elektrik Üretme tesislerinin satış, kurulum ve destek hizmetleri konusunda çalışmaktadır.

Şirketimiz Mersin merkez olmak üzere, Türkiye genelinde kesintisiz güç kaynakları ve endüstriyel aküler konusunda bakım ve teknik servis hizmeti vermektedir. Mekam Elektronik bir ihtisas şirketidir. Bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve müşteri odaklı çalışma sistemimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Newtech Pro

Newtech Pro upsNewtech Pro zarif tasarımı ve kullanıcı dostu gelişmiş LCD göstergesi ile hemen dikkat çeker. On-line teknolojisi ile elektrik yükleriniz için hassas koruma sağlar. Her türdeki elektrikli aletleriniz ile tam uyumluluk, medikal ve benzeri kritik uygulamalarınız için ideal çözümdür.

Hi-Tech Pro II X9

DSP tabanlı kontrol yapısı, yük seviyesinden bağımsız her zaman düşük giriş akım harmonik distorsiyonu, 4 bölge doğrultucu yapısı ile regenerative yüklerle uyumlu çalışabilme özelliği, trafosuz hafif yapısı ve yüksek verimliliği ile kritik yüklere mükemmel uyum göstermektedir.

Traksiyoner Akü

traksiyoner aküMateryal taşımacılığı ve nakliye işlerinde ispatlanmış ekonomik kurşun asit teknolojisi. GNB Industrial Power GNB Industrial Power bu teknolojiyi geliştirmeye devam ediyor ve yüksek kapasiteli ürünleri geniş hücre çeşitliliğinde sunuyor.